НКП "ЛЕВСКИ"
Официален сайт
   

  12 юни 2017 @ 16:06      Турнири

Програма и регламент за 4-тия поред футболен турнир "Синьо лято"!

Левскари,

имаме удоволствието да Ви съобщим програмата и регламента за ежегодния турнир по мини футбол между привържениците на „Левски“ – „СИНЬО ЛЯТО“.
Отново домакин на надпреварата е фракцията „Ултра Варна“, която ще се погрижи за организацията, със съдействието на Национален клуб на привържениците на Левски и Тръст „Синя България“. Турнирът ще се проведе от 23-ти до 25-ти юни в курортен комплекс „Албена“.

След като миналата година специалната купа носеше името на славния български летец кап. Димитър Списаревски, тази година продължаваме традицията и по случай 180 години от рождението на нашия патрон Васил Иванов Кунчев, тя ще бъде посветена на него.

Турнирът „СИНЬО ЛЯТО 2017“ очаква не само левскарите, които ще участват в отборите във футболния турнир, но и всички останали, които искат да се насладят на поредното синьо парти.

ПРОГРАМА  "Синьо Лято" 2017 

ПЕТЪК 23.06   

Настаняване в комплекс "Компас -Панорама".
  19:30 Отчет-презентация на Асоциация "Levski Family" . 
  20:00 Молебен за здраве , успех и благополучие за всички      Левскари .
  20:30 - 22:30 Вечеря на блок(шведска) маса .   

СЪБОТА  24.06 

07:30 - 10:30 Закуска на блок(шведска) маса .
10:00 Официално откриване на турнир "Синьо Лято" 2017 . 
13:30 - 15:00  Среща-дискусия между привържаниците на Левски!
15:00 - 16:50 Приключване на  груповата фаза .
17:10 - 18:20 Директни елиминации .
18:30 – 18:50 Мач за трето място . 
18:55  Благотворителен мач между "Levski Family" и "Легенди на Сектор Б" . 
19:14  Финал на турнир" Синьо Лято" 2017  - купа "180 години от Рождението на Васил Левски" . 
20:30  Вечеря на блок (шведска) маса .
21:00  Награждаване на участниците и празнична заря . 

Мачовете ще се играят в две полувремена по 10 минути.

По време на турнира разполагате с денонощен кетъринг с богато меню и на достъпни цени до стадиона и хотела, организиран от домакините от  Ултра Варна .

За наше удобство по време на турнира в к.к. Албена  ще работят бар "Форум" и дискотека "Горски Цар".

Ето и пълен списък с отборите, които ще вземат участие в турнира:

1. Редута 
2.Левски Аксаково 
3.Левски Докрай Балчик 
4.Торсида Кюстендил
5.OCB
6.Синя Кръв Асеновград
7.BBB Blagoevgrad 
8.Blue Terror Ruse
9.Levski Club Dobrich
10.Levski Lazio Hungarian Fans 
11.Ултра Варна
12.София Запад
13.Blue Boys Burgas 
14.CURVA NORD LAZIO 
15.Синя Враца 
16.Blue Boys Troyan
17.Levski Sofia Hungarian Divison 
18.Синя Зона Б18
19.Blue Group Костенец
20.Железен Пазарджик 
21.Levski Lads UK 

РЕГЛАМЕНТ:

                    ГРУПА А                   ГРУПА Б                  ГРУПА В                   ГРУПА Г
  Отбор 1 Отбор 6 Отбор 11 Отбор 16
  Отбор 2 Отбор 7 Отбор 12 Отбор 17
  Отбор 3 Отбор 8 Отбор 13 Отбор 18
  Отбор 4 Отбор 9 Отбор 14 Отбор 19 
  Отбот 5 Отбор 10 Отбор 15 Отбор 20
  Час        
10:00 Отбор 1 - Отбор 4 Отбор 6 - Отбор 10  Отбор 11 - Отбор 15 Отбор 16 - Отбор 20
10:30 Отбор 2 - Отбор 3 Отбор 7 - Отбор 9 Отбор 12 - Отбор 14 Отбор 17 - Отбор 19
10:50 Отбор 5 - Отбор 1 Отбор 8 - Отбор 6  Отбор 13 - Отбор 11 Отбор 18 - Отбор 16
11:30 Отбор 4 - Отбор 2 Отбор 7 - Отбор 10  Отбор 12 - Отбор 15 Отбор 17 - Отбор 20
12:00 Отбор 5 - Отбор 3 Отбор 9 - Отбор 8  Отбор 14 - Отбор 13 Отбор 19 - Отбор 18
12:40 Отбор 1 - Отбор 2 Отбор 7 - Отбор 6  Отбор 11 - Отбор 12 Отбор 16 - Отбор 17
13:10 Отбор 3 - Отбор 4 Отбор 10 - Отбор 9  Отбор 14 - Отбор 15 Отбор 19 - Отбор 19
15:00 Отбор 5 - Отбор 2 Отбор 8 - Отбор 7  Отбор 13 - Отбор 12 Отбор 18 - Отбор 17
15:30 Отбор 1 - Отбор 3 Отбор 9 - Отбор 6  Отбор 14 - Отбор 11 Отбор 19 - Отбор 16
16:00 Отбор 4 - Отбор 5 Отбор 10 - Отбор 8 Отбор 15 - Отбор 13 Отбор 20 - Отбор 18
         
                                                1/4 Финал  
  17:10 1А - 2В 1Б - 2Г  
  17:10 2А - 1Г  2Б - 1В  
         
                                                 1/2 Финал  
  17:50 Победител 1А - 2В                      -  Победител 2Б - 1В  
  17:50 Победител 1Б - 2Г                      -  Победител 2А - 1В Поведител 2А-1Г  
         
                                       МАЧ ЗА ТРЕТО МЯСТО  
  18:30      
         
                                                  ФИНАЛ  
     

  Назад...